Plastur - Milan Urbánek

Ladova 7, 621 00 Brno Řečkovice, tel.: 608 884 998, e-mail: milan-urbanek@volny.cz


Plastur - Milan Urbánek

Lisovna plastů

Česká firma Milan Urbánek – výroba plastových výrobků se specializuje na vstřikování plastů již od roku 1992. Během této doby firma rozšířila své technické vybavení natolik, že je schopna zajistit lisování plastů jakýchkoliv plastových výrobků od  plastových krabiček  až po  náhradní díly na traktory     či bezpečné hračky.

živnostenský list živnostenský list kostky

Plastové výrobky

Vyrábíme jakékoliv plastové výrobky na zakázku až do hmotnosti 1 000g v různém barevném provedení. Zaručujeme zdravotní nezávadnost výrobků, jejich kvalitu a odolnost. Po dohodě s vámi výrobíme konkrétní formu dle vašich požadavků. Podívejte se do katalogu našich výrobků.

 

Vyrábíme tyto výrobky:

  • zemědělské stroje – náhradní díly na traktory, volanty, držáky zrcátek, krytky, lisování plastůpodložky, rukojeti dveří, madla apod.

  • stavebnictví – distanční lišty, větrákové vpustě, spojky aj.

  • strojírenství – nejrůznější spínače, víčka, trubice, kryty, ložiska, podložky, těsnění apod.
  • dětské hračky – máme certifikát o zdravotní nezávadnosti výroby dětských hraček; vyrábíme dětské obrázkové kostky, stavebnice aj.
  • spotřební zboží – kelímky, krabičky, držadla, násady a jiné plastové výrobky dle přání zákazníka

     

Kontaktujte nás

Chcete-li zjistit více o možnostech výroby plastových výrobků přímo pro vaše potřeby, kontaktujte nás, rádi a ochotně vám poradíme, uděláme cenovou nabídku zdarma. 

 

 

 
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies