Plastur - Milan Urbánek

Ladova 7, 621 00 Brno Řečkovice, tel.: 608 884 998, e-mail: milan-urbanek@volny.cz


Plastur - Milan Urbánek

Potřebujete si nechat vyrobit plastové výrobky na míru? A hledáte výrobce, který vám zaručí kvalitu a odolnost výrobku? Obraťte se na specializovanou firmu, která provádí vstřikování a lisování plastů a vyrábí formy pro plastové výrobky. Spolehlivou a osvědčenou firmou specializující se na plastové výrobky je firma Milan Urbánek - Plastur

Plastur - plastové výrobky

Firma provádí výrobu forem pro vstřikování plastů. Výsledkem jsou kvalitní plastové výrobky. Tato firma vám obratem vyrobí plastové výrobky do hmotnosti 1kg v jakémkoliv množství. Zabývá se výrobou plastů již od roku 1992, má zkušené a řádně proškolené zaměstnance, moderní technické vybavení a velké výrobní prostory v Rousínově u Brna. Všechny plastové výrobky splňují přísná bezbečnostní kritéria, jsou zdravotně nezávadné a velmi odolné.

Plastové výrobky skladem

Plastové výrobky si můžete objednat z katalogu výrobků nebo si nechat vyrobit plastové výrobky na míru. V katalogu najdete náhradní díly na traktory, různé záslepky, krytky, pouzdra, válečky, chladící trubice, plastové podložky, kroužky, distanční lišty, držáky, spotřební zboží (kelímky, krabičky, násady apod.) a mnohé další plastové výrobky. Většina výrobků je k dispozici v různých rozměrech i barvách.

Plastové výrobky na míru

Chcete-li si nechat vyrobit plastové výrobky, které nenajdete v katalogu, jsme schopni vám vyrobit konkrétní formy dle vašich požadavků. Omezením je pouze hmotnost jednoho výrobku do 1kg. Plastové výrobky na zakázku vám vyrobíme v předem dohodnutém termínu, který stoprocentně dodržíme.

Ceny a více informací

Při odběru většího množství výrobků firma poskytuje množstevní slevy. Obecně vám vyjde vstříc. Podívejte se na její jednoduché webové stránky a dohodněte se na oboustranně spokojené spolupráci.

 

 
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies